12 września, 2022

Spotkanie z PRL

Spotkanie z PRL za nami. Czasy PRL-u minęły bezpowrotnie, ale sobotnie spotkanie było podróżą do tamtych czasów. Fantastyczne stylizacje i zaangażowanie uczestników w zabawy i nie tylko ….. Pyszna domowa kuchnia (mielony, śledzik, flaczki, salceson…), niezapomniana Polska muzyka i program artystyczny – to było to. Bardzo dziękujemy Marzena Podobińska, DJ MAGIC Maciej Fereńczuk, Madzi Żak i całemu zespołowi Skrawka Nieba za pomoc przy organizacji spotkania.

Lokalizacja

Agroturystyka Skrawek Nieba położona jest w okolonej lesistymi wzgórzami Beskidu Niskiego wiosce Łosie, bogatej w dziedzictwo kulturowe zamieszkałych tu od wieków Łemków.

Atrakcje

Stylizacje i atmosfera PRL’u
Zabawy i rozrywka
Kulinarne doznania
Muzyka i program artystyczny

Spotkanie nie ograniczało się tylko do kwestii wizualnych. Oprócz udanych stylizacji, uczestnicy mieli także okazję bawić się z nami na iście PRL’owskiej imprezie! Całokształt wydarzenia przywrócił w nas wspomnienia z minionych lat, wprowadzając w niepowtarzalny nastrój. Główna atrakcją tego dnia była zdecydowanie zachwycająca sesja w maluchu. Jak widać, wcale nie jest on taki mały – może pomieścić zdecydowanie więcej niż pięć osób! Dodatkowo, program artystyczny dostarczył uczestnikom rozrywki i wzruszeń. Spędziliśmy długie godziny na parkiecie rozkoszując się w old school’owych dźwiękach przy muzyce niezastąpionego DJ MAGIC! Wszystko tego dnia zachwycało, a szczególnie Wy! Jeszcze raz, dziękujemy! Do zobaczenia!