24 listopada, 2023

Andrzejkowy wieczór magii i czarów

Zapraszamy na niezapomnianą „Andrzejkową noc pełną magii i czarów”. To wyjątkowe wydarzenie, które łączy ze sobą tradycję z nowoczesnością, tworząc niepowtarzalną atmosferę pełną rozrywki i tajemniczości.Tradycyjne i współczesne wróżby i zabawy Andrzejkowe – przeboje ostatnich lat zagra DJ Magic Pyszne jesienne potrawy kuchni polskiej. Będzie również foto niespodzianka. Obowiązują stylizacje Andrzejkowe w kolorze czerni i srebra. 

Lokalizacja

Agroturystyka Skrawek Nieba położona jest w okolonej lesistymi wzgórzami Beskidu Niskiego wiosce Łosie, bogatej w dziedzictwo kulturowe zamieszkałych tu od wieków Łemków.

Atrakcje

Zabawy Andrzejkowe
Jesienne potrawy kuchni polskiej
DJ Magic
Obowiązują stylizacje w czerni i srebrze
Foto niespodzianka

Co czeka na Ciebie podczas tej magicznej nocy?

🔮 Tradycyjne i współczesne wróżby: Odkryj, co przynosi przyszłość! Zaprzyjaźnij się z kartami tarota, kieliszkiem z woskiem, czy znakami z ręki. Odkryj, co kryją gwiazdy i linie Twojej dłoni.

🎉 Zabawy andrzejkowe: Rozkręć się na parkiecie i weź udział w tradycyjnych zabawach andrzejkowych. Ta noc pełna tańca, śmiechu i dobrej zabawy sprawi, że poczujesz się jak dziecko na balu andrzejkowym!

🎶 Przeboje ostatnich lat zagra DJ Magic, który dostarczy Wam energii na całą noc! Magia muzyki sprawi, że nie będziecie mogli oderwać się od parkietu.

🍽️ Pyszne jesienne potrawy kuchni polskiej dostarczą Wam niezapomniane doznania w smaku!

📸 Foto niespodzianka 🪄

👑 Konkurs na najlepiej przebraną parę: Jeśli masz talent do przebierania się i uwielbiasz tworzyć nietuzinkowe stylizacje, to wydarzenie jest dla Ciebie! Weź udział w konkursie na najlepiej przebraną parę!

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Dołącz do nas na „Andrzejkowym wieczorze magii i czarów” i stwórz wspomnienia, które zostaną z Tobą na zawsze!