facebook
Agroturystyka Agroturystyka

Kilka słów o nas

Nasz „Skrawek Nieba” do wynajęcia, to gospodarstwo agroturystyczne stwarzające komfortowe warunki spędzenia wolnego czasu i aktywnego wypoczynku przez okrągły rok.

Lokalizacja

Agroturystyka Skrawek Nieba położona jest w okolonej lesistymi wzgórzami Beskidu Niskiego wiosce Łosie, bogatej w dziedzictwo kulturowe zamieszkałych tu od wieków Łemków.

Ta część Beskidów to region może jeszcze najbardziej nieodkryty i spenetrowany przez turystów; aby najlepiej poczuć jego wyjątkowy klimat dobrze jest odłożyć przewodniki i po prostu błąkać się po jego bezdrożach. Magiczna kraina Łemków i Pogórzan odwdzięczy się znalezionymi skarbami; idąc traktem leśnym trafisz może na starą cerkiew, urokliwą kapliczkę, ślad po opuszczonej wsi, zdziczały sad. To wymarzone miejsce dla wędrowców-odkrywców własnych ścieżek.

Walory krajobrazowe, bliskość zalewu Klimkówka, stacji narciarskiej na Magurze, ciekawych szlaków tematycznych i turystycznych, mnogość imprez kulturalnych w okolicy, w połączeniu z oferowanym przez nas wysokim standardem pobytu sprawiają, iż „Skrawek Nieba” jest atrakcyjnym miejscem o każdej porze roku; amatorzy pieszych wędrówek, wędkarstwa, grzybobrania, rajdów: konnych, rowerowych, off-roadingu, pasjonaci sportów zimowych i wodnych oraz wszyscy, którzy po prostu kochają piękne widoki w atmosferze leniwego relaksu i spokoju znajdą u nas własny skrawek nieba.

Współpracujemy z lokalnymi rzemieślnikami i stowarzyszeniami, możemy zorganizować również warsztaty z edukacji regionalnej dla dzieci i dorosłych: warsztaty z pieczenia chleba i placków w piecu chlebowym, warsztaty z ceramiki i garncarstwa czy animacje dla dzieci „ dary lasów i pól”.
Organizujemy również wycieczki nordic walking po okolicy, przejazdy wozem maziarskim po szlaku architektury drewnianej i plenery językowe dla dzieci.

Miejsce to tworzyliśmy z pasją i sercem, co mamy nadzieję sprawi, iż kto raz tu zawita będzie do nas powracać.


Komfortowe noclegi w górach